Zkušenosti

Moje zkušenost s deodoračními kalhotkami je velmi pozitivní. Velmi dobře sedí, zabezpečují pohodu, jistotu a klid v každé situaci. Doporučuji všem, kdo mají stejné problémy, aby využili vynikající vlastnosti tohoto prádla.

 

Alena V., Prostějov

 

--------------------

 

"S deodoračním prádlem jsem spokojená. Prodejce byl vstřícný, ochotný, zásilka dorazila v uvedeném termínu. Kalhotky jsou příjemné, dobře pasují a hlavně opravdu fungují. Člověk se lépe cítí a je klidnější ve společnosti - třeba v divadle, na plese, ale i s přáteli, v autě, na návštěvě... Nemusím si stále dávat pozor, abych nesnědla něco nadýmavého. Raději ušetřím na jiných kusech oblečení. Jsem za tento vynález velmi vděčná."

Jitka Ch., Prostějov

 

--------------------

 

"Deodorační kalhotky dobře sedí na těle, jsou příjemné a hlavně zabezpečují pohodu, spolekhlivost a klid. Jako stomička na ně mám stoprocentní spoleh a to je pro mě velmi důležité. Po vyprání je vysuším ručníkem, protože část, která je zdvojená je silnější a sušení by bylo delší. Takto jsou při večerním praní ráno znovu v pohotovosti a použití. Kalhotky jsem samostatně i na těle ukázala stejně postiženým lidem, ale i zdravým kamarádkám. Měli možnost si je osahat a zamyslet se nad jeho výjimečnými vlastnostmi."

 

Ing. Jana Strnadová, Brno

 

--------------------

 

"S deodoračním prádlem pro muže jsem se setkal poprvé asi před dvěma měsíci. Projevil jsem zájem a vyzkoušel jej. Jako pacient s roztoušenou sklerózou mozkomíšní výhody tohoto prádla velice oceňuji, jelikož zabraňuje různým pachům i při malé inkontinenci. Pánské prádlo je i slušivé a dobře se nosí. Mně osobně dává pocit jistoty při společenských nebo i pracovních setkáních a to je pro mne velice důležité."

 

Karel H., Praha

 

--------------------

 

"Deodorační prádlo je velice dobrý vynález pro zlepšení kvality života. Řeší různé tělesné pachy i mírnou inkontinenci, kterou trpí téměř všichni pacienti s roztroušenou sklerózou. Kalhotky se dobře nosí a jsou příjemné na těle. Určitě doporučím svým známým."


Zdeňka J., Brno