Proč deodorační prádlo?

Proč si pořídit deodorační spodní prádlo Shreddies? Důvodů je mnoho a proto uvedeme ty nejpodstatnější:

 

  • 100% účinek u každého!

Kolik prostředků proti nadýmání a plynatosti jste už vyzkoušeli? A kolik z nich fungovalo? Dosud žádný prostředek proti nadýmání Vám nezaručil 100% účinek. Deodorační spodní prádlo účinkuje 100% u každého.

Filtrační vrstva deodoračních boxerek nebo kalhotek je tvořena prvky aktivního uhlí s filtračními vlastnostmi.Tento ověřený prvek se běžně používá například v automobilových filtrech, v plynových maskách, v digestořích atd.

 

  • Je unikátní

Deodorační spodní prádlo Shreddies je díky své jedinečné technologii (patentované ve Velké Británii) ve světě unikátní a díky své funkci má opravdovou přidanou hodnotu.

 

  • Technologický pokrok

Technologie opět postoupila o něco dál a věřte, že jakmile vyzkoušíte deodorační spodní prádlo, tak běžné boxerky a kalhotky pro Vás budou už jen pouhý svršek, protože od spodního prádla už budete očekávat víc. Deodorační spodní prádlo pro Vás bude časem samozřejmostí podobně jako žvýkačky či deodoranty apod.

 

  • Vysoká psychická pohoda a žádný stres

Je prokázáno, že je-li člověk nervozní, vystresovaný apod., tak pociťuje potřebu jít na záchod, anebo má zvýšenou plynatost. Taková situace může nastat při různch společenských situacích. Deodorační spodní prádlo zajišťuje psychickou pohodu a člověk se cítí opravdu klidně a bezpečně, protože eliminuje strach z nechtěného úniku plynů ve společnosti nebo inkontinence.

 

  • Nezvyklý komfort!

Stal se Vám už někdy ten nepříjemný pocit, kdy jste měli nafouklé břicho a museli jste plyny zadržovat, protože jste byli mezi lidmi nebo jste si zkrátka nemohli dovolit nějaké pohoršení? Umíte si ale představit, že byste se v této situaci uvolnili a nikdo to netušil?

Zdá se to neuvěřitelné, ale deodorační spodní prádlo Shreddies Vám to umožňuje, jelikož díky svým filtračním vlastnostem nepropustí do okolí zápach z nadýmání a plynatosti.

 

  • Maximální sebejistota!

Zažili jste někdy situaci s partnerem / partnerkou, s kolegy v práci, mezi lidmi na plese, v divadle apod., kdy Vám nechtěně vlivem nadýmání unikly plyny a chtěli jste se v ten moment raději ztratit ze světa? S deodoračními boxerkami nebo kalhotkami tuto nepříjemnou situaci nemůžete zažít, protože do okolí neuniknou žádné nežádoucí pachy.

 

"Technologie deodoračního spodního prádla Shreddies je patentovaná ve Velké Británii."


Jan Kraus krátce představuje deodorační spodní prádlo :)