Magazín Módní prádlo

Zdroj: Čtvrtletník Módní prádlo

Datum vydání článku: 15. 8. 2014


Nové spodní prádlo překonává zažité zvyky


Na brněnském Mezinárodním veletrhu módy Styl & Kabo bude letos poprvé představeno nové spodní prádlo, které díky svým vlastnostem mění dosavadní trendy a každodenní zvyky. Řeč je o deodoračním spodním prádle. Výrobci se tentokrát nesoustředili jen na design, ale především na jeho praktické vlastnosti. Toto prádlo totiž pohlcuje veškeré pachy z intimních oblastí lidského těla, které jinak unikají do okolí.
 
Mnoho lidí někdy zažilo situaci, kdy byli cítit a nezbylo jim, než jen doufat, že okolí nic nepozná.
S deodoračním prádlem se těmto situacím vyhnete, protože nepropustí jakékoli pachy. Své o tom vědí například lidé trpící nadměrnou plynatostí nebo zažívacími problémy. “Deodorační spodní prádlo je určeno převážně lidem, kterým záleží na tom, aby se cítili klidně a sebejistě po psychické stránce
a pohodlně po stránce tělesné” říká Adam Gálik, jednatel distribuční společnosti DeoWear.
Díky jeho klasickému designu ani Váš partner či partnerka nepozná, že na sobě máte něco mimořádného. Rozdíl spočívá v tom, že zadní část boxerek nebo kalhotek tvoří filtrační vrstva,
ve které je obsaženo aktivní uhlí pohlcující nežádoucí pachy. Samozřejmostí tohoto spodního prádla je možnost opakovaného praní.
Tento produkt je nyní k dostání v černém provedení ve čtyřech velikostech. V současnosti existují dva druhy pánských boxerek, které se liší střihem a plochou filtrační vrstvy, a totéž platí i pro dámské kalhotky.