Časopis Zdraví

Zdroj: Měsíčník Zdraví

Datum vydání článku: 23. 5. 2014

 

Unikátní novinka: Deodorační spodní prádloNa trh přichází převratná novinka, která bude další nadějí nejen pro zdravotně postižené, ale i komfortem pro celou veřejnost. Jedná se o tzv. deodorační spodní prádlo, které zabrání nepříjemnostem spojeným s tělesnými pachy a zpohodlní lidem život.


V čem že je toto spodní prádlo novinkou? Deodorační spodní prádlo dokáže zachytit tělesné pachy v intimních oblastech těla a nepropoustit je ven do okolí. Díky mikrokeramickým částicím, které jsou zde obsaženy, prádlo filtruje pachy vzniklé například z nadýmání, plynatosti, inkontinence stolice, ale i pocení, nebo menstruace. Navíc díky svému běžnému vzhledu není na první pohled nijak odlišné, takže je zcela diskrétní.
Deodorační spodní prádlo uvítají v prvé řadě osoby trpící zdravotními potížemi jako jsou inkontinence nebo ztráta schopnosti ovládat svěrače či konečník a dalšími komplikacemi. Své o tom vědí například pacienti s dráždivým tračníkem, roztroušenou sklerózou, Parkinsonovou nemocí, zažívacími problémy a další, kteří jsou bohužel mnohdy vystaveni zvlášť nepříjemným situacím. Tento prostředek má nyní pomoci snížit nepříjemnosti spojené s těmito zdravotními komplikacemi, navrátit pacientům sebejistotu a odbourat třeba i strach vkročit do společnosti.
Nejedná se však pouze o pomůcku pro zdravotně postižené. Toto spodní prádlo je určeno pro celou veřejnost. “Věříme, že v budoucnu bude toto prádlo postupně standardní potřebou každého člověka, stejně jako jsou to nyní například deodoranty, nebo ústní voda” říká Daniela Kraydlová, jednatelka společnosti DeoWear s.r.o., která zajišťuje distribuci deodoračního prádla v České republice.