Magazín


img

Likvidace zásob. Deodorační prádlo od 490 Kč

4.9.2016

Sleva 200 Kč na všechny druhy deodoračního spodního prádla. Sleva trvá do vyprodání zásob.

img

Štastné a veselé Vánoce!

8.12.2015

Společnost DeoWear s.r.o. Vám přeje šťastné a veselé Vánoce a hodně zdraví a štěstí v novém roce!

img

Letní malinové osvěžení

3.7.2015

Letní malinové osvěžení   Připravujeme-li tento nápoj z čerstvých plodů, dáme je před zpracováním alespoň na chvíli do mrazničky.   Ingredience pro 2 porce:   4 lžíce pomerančové štávy 1 lžíce limetové šťávy 100 ml perlivé vody 350 g zmrazených borůvek, ostružin, malin, jahod nebo jejich směsí 4 kostky ledu   Postup: Do mixéru dáme pomerančovou a limetovou štávu a perlivou vodu a promícháme. Přidáme ovoce a kostky ledu a chvíli mixujeme. Směs rozdělíme do sklenic a podáváme.

img

Spustíme další eshop s širší nabídkou

30.6.2015

Brzy pro vás spustíme další nový eshop s mnohem širší škálou zajímavých produktů. Jako vždy si dáváme záležet na přidané hodnotě těchto produktů, jejich kvalitě a ověřeném evropském původu výrobků.

img

Otevření nové prodejny v Praze

25.5.2015

1.6. 2015 jsme otevřeli novou prodejnu s deodoračním spodním prádlem Shreddies na adrese Plzeňská 144, 150 00  Praha 5, (cca 100 metrů od tramvajové zastávky Klamovka). V této prodejně zakoupíte dále také funkční prádlo.

img

Promo akce DeoWear

4.5.2015

Pravidelně pořádáme prezentace deodoračního prádla Shreddies v lékárnách a zdravotnických potřebách po celé České republice.

img

Promo akce deodoračního prádla Shreddies v Brně

8.4.2015

Chcete se na deodorační prádlo Shreddies podívat a sáhnout si na materiál? Zajímá Vás k čemu je dobré nebo máte jiný dotaz? Zveme Vás na promo akci deodoračního prádla Shreddies, která se uskuteční příští středu 15. 4. od 15 do 18 hod. v prodejně Zdravotnických potřeb na ulici Orlí 36 v Brně. Na Vaše dotazy zde rádi odpovíme a prádlo Vám ukážeme. Těšíme se na Vaši návštěvu :)

img

Prezentace deodoračního prádla v nemocnici U Sv. Anny v Brně

26.3.2015

Dne 1.4. bude pacientům oddělení gastroenterologie v nemocnici U Sv. Anny v Brně představeno deodorační prádlo Shreddies. Na této akci budou moct pacienti pokládat své dotazy, na které jim bude profesionálně a ochotně odpovězeno a rovněž zde budou moci deodorační prádlo zakoupit.

img

Prezentace prádla Shreddies v Brně

23.3.2015

Zveme Vás na promo akci v lékárně Typos na ulici Běhounská v Brně, která se uskuteční ve středu 25.3. od 15 do 18 hod. Můžete si zde prohlédnout naši nabídku deodoračního prádla Shreddies, pokládat nám otázky, na které Vám rádi odpovíme a také zde můžete deodorační prádlo přímo nakoupit. Těšíme se na Vaši návštěvu!  

img

Mango s ananasovou šťávou

7.3.2015

Máte-li zplihlé vlasy, povadlou kůži a není-li Vám celkově dobře, pomůže tento nápoj s vysokým obsahem vitamínů A a C.   2 porce: 1 mango, 4 kiwi, 350 ml ananasové šťávy, 4 lístky máty   Mango rozpůlíme po délce co nejblíže u pecky. Pecku odstraníme, dužinu vydlabeme a nakrájíme nahrubo. Oškrabeme dužinu z pecky. Kiwi oloupeme a nahrubo nakrájíme. Mango, kiwi, ananasovou šťávu a lístky máty dáme do mixéru a rozmixujeme. Nalijeme do vychlazených sklenic a podáváme.

img

Smoothie s banány a mandlemi

23.2.2015

Vynikající smoothie pro všechny, kdo nemohou pít kravské mléko.   3-4 porce   125 g celých loupaných mandlí 600 ml mléka neobsahujícího laktózu (např. sojového) 2 vyzrálé rozpůlené banány 1 lžíčka přírodního vanilkového výtažku mletá skořice na poprášení   Mandle dáme do mixéru a rozmixujeme najemno. Přidáme mléko, banány a vanilkový výtažek a mixujeme, až vznikne hladká, krémovitá hmota. Nápoj nalijeme do sklenic, poprášíme skořicí a podáváme.

img

Zdravé nápoje: Nápoj s papájou a banánem

13.2.2015

Tato pochoutka obsahuje důležité živiny a je snadno stravitelná, proto je obzvlášt vhodná pro rekonvalescenty a osoby trpící únavou.    2 porce:   1 papája šťáva z 1 limety 1 velký banán 350 ml čerstvé vymačkané pomerančové šťávy 1/4 lžičky nastrouhaného zázvoru   Postup:   Papáju rozpůlíme, odstraníme z ní semena, dužinu vydlabeme, nahrubo nakrájíme, pokapeme limetovou šťávou a promícháme. Banán oloupeme a nakrájíme na plátky.  Papáju, banán, pomerančovou šťávu a zázvor dáme do mixéru a důkladně rozmixujeme.  Nalijeme do vychlazených sklenic a podáváme.

img

Zdravé nápoje: Sladkokyselé pochutnání

25.1.2015

Tento lahodný a krásně barevný nápoj posiluje imunitní systém a pomáhá zmírňovat účinky stárnutí.   Ingredience:   225 ml čerstvě vymačkané pomerančové šťávy 180 g nadrobno nakrájené uvařené červené řepy 5 lžic bílého jogurtu 150 ml studené vody sůl (možno vynechat)   Na ozdobu:   Nakrájená červená řepa   Postup:   Pomerančovou šťávu, uvařenou červenou řepu a jogurt dáme do mixéru, přidáme vodu a rozmixujeme nahladko. Do nápoje případně vmícháme sůl a nalijeme ho do vychlazených sklenic. Ozdobíme nakrájenou červenou řepou a podáváme.

img

Problémy s nadýmáním

4.1.2015

Nadýmání je jedním z problémů, které trápí značnou část populace. U některých se plynatost a nadýmání projevují zvukem, doprovázeným zápachem. U jiných se nadýmání projevuje pouze nepříjemným zápachem, který doprovází sotva slyšitelný zvuk.   Ať už ale patříte do jakékoliv skupiny a nadýmání, případně plynatost vás trápí třeba jenom okrajově, tak vás určitě bude zajímat, kde se plynatost v lidském těle bere a co ji způsobuje. Navíc plynatost není pouze problém,...