FAQ

Jaké jsou velikosti deodoračního prádla?

 

Berte prosím na vědomí, že je velmi důležité vybrat správou velikost prádla, aby co nejvíce těsnilo a nedošlo k úniku pachů. Pak bude Vaše Shreddies 100% účinné.

Tabulku velikostí uvádíme zde:

img

 

Je možné prát deodorační prádlo?

 

Ano, deodorační prádlo je možné opakovaně prát a samozřejmě dlouhodobě používat. Je důležité ale dbát následující doporučení. Shreddies je možné prát běžnými pracími prášky. Doporučujeme jej ale nejlépe prát v krystalové sodě nebo jedlé sodě při teplotě 40 °C. Tyto prací prostředky oživují a prodlužují životnost keramických částic, prvku, který má v prádle filtrační funkci. V žádném případě nepoužívejte změkčovadla nebo bělidla, která jsou obsažena v aviváži. Aviváž nebo bělidla ucpávají póry ve filtrační vrstě aktivního uhlí, což má za následek nižší účinnost filtrace. Po vyprání nechte vysušit buďto v sušičce, anebo v blízkosti radiátoru, aby byla z uhlíkové vrstvy odstraněna veškerá vlhkost. Při dodržení těchto podmínek bude deodorační prádlo dlouhodobě a účinně zachovávat svoje filtrační vlastnosti.


Jak získám jistotu, že deodorační spodní prádlo účinkuje?

Zadní část deodoračního spodního prádla tvoří filtr s obsahem aktivního uhlí. Aktivní uhlí je prvek s dokonalou absorbční vlastností. Spolehlivě se používá v plynových maskách, v automobilových filtrech nebo také v lékařství a dalších oborech.


Z čeho je deodorační spodní prádlo vyrobeno?

 

Tkaninou prádla je z 92% bavlna a z 8% elastan. V zadní části je integrovaný filtr s aktivním uhlím, který dokaže dokonale absorbovat veškeré nežádoucí pachy.  

 

img

Zapáchá deodorační prádlo po svléknutí?

Ne. Deodorační prádlo po skléknutí nezapáchá. Není třeba mít obavy, že by po jeho svléknutí unikl nahromaděný zápach.

 

Pro koho je prádlo určeno?

 

Prádlo je určeno pro všechny lidi, kteří se chtějí cítit svěže, pohodlně a sebejistě. Nejvíce jej však ocení osoby, které se často vyskytují ve společnosti, ať už jsou to zdraví lidé nebo osoby se zdravotním postižením.

 

Těmito osobami mohou být konrétně:

 

- podnikatelé

- politici, veřejní činitelé

- těhotné ženy

- lidé trpící neurologickými onemocněními (např. roztroušená skleróza, Parkinsonova choroba ad.)

- lidé trpící zažívacími potížemi (dráždivý tračník, Crohnova nemoc)

- široká veřejnost

 

Je zásilka dostatečně diskrétní?

Ano. Na zásilce nebude žádné označení "Shreddies" ani text, že se jedná o "deodorační spodní prádlo". Na štítku bude jen jako odesílatel uvedena společnost DeoWear s.r.o. a adresát.